Oto Kiralama Ankara

Part Time Makam Şoförünüz Profesyonel Sürücülerimizle Hizmetinizdeyiz ✆+90 507 603 48 55

Oto Kiralama Ankara

14 Şubat 2014 Uncategorized 0

Rent A Car
Ankara Rent A Car
Araç Kiralama Hizmeti İle Acil Rent A Car Olarak Bulunduğumuz Başta İstanbul Olmak Üzere Yurdumuzun Bir Çok Şehrinde Müşterilerimize En İyi Araba Kiralama Hizmeti Vermek Hedefimizdir!!!
Oto
Fiat Punto
Günlük: 100 TL - Haftalık: 85 TL - Aylık: 75 TL
Kiralık
Fiat Linea
Günlük: 100 TL - Haftalık: 85 TL - Aylık: 75 TL
Filo
Renault Symbol
Günlük: 100 TL - Haftalık: 85 TL - Aylık: 75 TL
Ucuz
Fiat Albea
Günlük: 100 TL - Haftalık: 85 TL - Aylık: 75 TL
Hesaplı
Dacia Logan
Günlük: 100 TL - Haftalık: 85 TL - Aylık: 75 TL
7/24
Renault Clio
Günlük: 100 TL - Haftalık: 85 TL - Aylık: 75 TL
Güvenli
Renault Megan
Günlük: 100 TL - Haftalık: 85 TL - Aylık: 75 TL
Ankara Otomobil Kiralama Seçkin Firmalar Arasında En Güvenilir, Rahat, Konforlu ve Profesyonel Hizmet

Ankara Rent A Car Servisi

Seçkin rent a car firmaları arasında en güvenilir, rahat, konforlu ve profesyonel hizmet sunmayı amaçlayan Ankara Rent A Car, havalimanı rent a car ve konforlu araba kiralamada ön plandadır. Çalışanlarımızın esnek, düşünen, rekabetçi, yenilikçi, kalite yönetimi felsefesini yaşam biçimi haline getirmiş, sinerji oluşturan, değişime hızla ayak uydurabilen bireylerden oluşması da diğer rent a car şirketlerinden ayrıca farklarımızdandır.

Bizler her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız. Şimdi de herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, herşey dahil ücretlerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Ankara Araç Kiralama’da düşünmeniz gereken tek şey kaliteli, konforlu ve ucuz kiralanan bir aracın keyfini çıkarmaktır. Ankara Rent A Car misyon ve vizyonu doğrultusunda, çalışanların uyum içinde yüksek motivasyonlu, sürekli öğrenen, yetkinlikleri gelişmiş, bireysel sorumluluk alabilen, değişime açık bireyler olarak katma değer yaratacakları bir ortam oluşturmak. Araç filosunu müşteri odaklı geliştiren firmamız, sürekli yenilenen araçları ve tüm araçlarının bakımlı olması nedeniyle müşterisine en iyi araba kiralama hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Filosunda bulunan geniş araç seçenekleri ekonomik grup araçlardan, minibüslere kadar çeşitlilik göstermekte, her türlü otomobil ihtiyacına cevap verebilmektedir. İstanbul merkezli olarak siz değerli müşterilerimize iş ve seyahate çıktığınızda, tüm talep ve beklentilerinizi en iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştirmedeki kararlılığıyla oto kiralama sektöründe rent a car en uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışına sahip olan firmamız, teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri, yenilikleri sizlere sunmakta gecikmeyen, filosunun genişliğiyle, yeniliğiyle, kalitesiyle ve güvenilirliğiyle sürekli kendini yenileyen firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duymaktadır.

♕Seçkin Hizmet Özel Servis

☆☆☆☆☆ Ankara Rent A Car ☆☆☆☆☆

Araç Kiralama, Oto Kiralama, Araba Kiralama, Rent A Car, otomobil kiralama, filo kiralama, kiralık oto, kiralık otomobil, kiralık araç, kiralama şirketi, rent a car şirketi, oto kiralama hizmeti, otomobil kiralama hizmeti, araç kiralama hizmeti, şoförlü araç kiralama