İş Gereği Konuk Ağırlayacaksınız, Makam Şoförüne İhtiyaç Duydunuz… Part Time Makam Şoförünüz…

şoför ve vale kiralama

Modern Küfe Hizmetimizi Yurdumuzun Bir Çok Farklı Şehrinde Siz Değerli Müşterilemizin Hizmetine Sunmuş Bulunmaktayız. Önceliğimiz Sizlere Alkollü İken Yada Yorgunken 7/24 Şoför Tahsisi Yaparak Siz Değerli Müşterilerimizi Güvenli Bir Şekilde Gitmek İstediğiniz Adrese Ulaştırırken Minimum Bir Ücret Karşılığında Bu Hizmeti Sunarak Bütçenize Yük Olmamaktır Şoför Kiralama size

Extra Güvenlik Tecrübeli Personel Güleryüzlü Hizmet Garantisi ile Sunduğu Hizmetler …

  7/24 Vale Kiralama Kapasamında Profosyonel Manada Park Vale Hizmeti Vermektedir. Bu Konudaki Taleplerinizi Gün Saat Farkı Gözetmeksizin Yerine Getiriyoruz. Her Sınıf Ehliyetli Personelimiz Mevcuttur. Ülkemizin Her Semtine Her İlçesine Her İline Hizmetimiz Vardır. Tüm Özel Davet Ve Etkinliklerinizde Organizasyonlarınızda Davet Açılış Ve Fuar Gibi Aktiviteleriniz İçin Hizmet Alabilirsiniz Eğitimli Personelimiz Daima En Kaliteli Hizmeti Vermeye Hazırdır. 

 Motorlu Vale Hizmetimiz Günün Her Saatinde Alkol, Yorgunluk Ve İş Yoğunluğu Gibi Sebeplerle Araç Kullanamayacağınız Yada Kullanmak İstemeyeceğiniz Durumlarda Daima Hizmetinize Hazır Anlık Hizmet Birimimizdir. Bu Servisi Kullanmya Karar Verdiğinizde Bizi Minimum 1 Saat Önceden Bilğilendirmeniz Size İstediğiniz Hizmeti Zamanında Ve Kusursuz Yapmamıza Olanak Sağlayacaktır Aksi Takdirde Karşılaşacağınız Beklemelerden Firmamız Sorumlu Tutulamaz Unutmayınızki Bu Bir Taksi Hizmeti Değildir Sizlere En Yakın Arkadaşımızı Yönlendirsekte Gelmesi Belli Bir Zaman Alacaktır. 

 Havaalanı Transfer ve Shuttle Services Hizmeti Yine Ülkemizin Bir Çok Şehrinde Siz Değerli Müşterilerimizin Emrine Sunulmuş Kaliteli Turizm Taşımacılık , Transfer Hizmetimizdir. Bu Hizmetimiz İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmanız Gerekmektedir. Yaptığınız Rezervasyona Bağlı Olarak İster Havaalanı İster Otobüs Terminali İster Tren İstasyonu İster Liman, Otel Yada Evinizden Sizi İstediğiniz Saatte Kendi Araçlarımızla Alıp Ulaşmak İstediğiniz Yere Konforlu Bir Şekilde Transferinizi Gerçekleştiriyoruz 

   Vale Park Hizmetleri Firmamız Türkiye Genelinde Plazalara, Rezidans, Alış Veriş Merkezleri, İş Merkezleri Ve Seçkin Sitelere Profesyonel Vale Hizmeti Vermektedir. Vale Park Hizmeti Artık Sizler Gibi Büyük Kuruluşlar, Hizmet Sektörleri, Resmi Kurumlar İçin Vazgeçilmez Hizmet Alanında Önemsenmiştir. Şoför Kiralama Olarak Size 365 Gün 7/24 Hizmet Vermekteyiz… Profesyonel Otopark İşletmeciliği Kapasamında Uzman Vale Park İşletim Sistemi İle Kusursuz Hizmet Sunmaktayız. Vale Hizmetimi Almak İstiyorsunuz? 0 Zaman Şoför Kiralama Hizmetlerini Tercih Edin.. 

 Şoför Kiralama Hizmetimiz Siz Titiz Ve Değerli Müşterilerimizin Emrine Sunduğumuz Özel Bir Hizmettir Bu Hizmetimizde Siz Aracınızda Olun Yada Olmayın Aracınızı İstetiğiniz Yerden Teslim Alınıp İstediğiniz Yere Güvenli Ve Titiz Bir Şekilde Teslim Edilir Araç Nakli Gerçekleştirilir Yaş Haddinden Dolayı Uzun Yola Dayanamayanlar, Araçlarının Servis, Bakım Ve Yıkama Gibi Sorunlarına Vakit Ayıramayanlar Arayın Şoför Kiralama‘yı İstediğiniz Kusursuz Şoför Hizmeti Arzu Ettiğiniz Şekilde Ayağınıza Gelsin 
 Profesyonel Kurye Hizmetleri Olarak Tüm Özel ve Resmi Gönderileriniz Deneyimli Kuryelerimiz Tarafından Hızlı Ve Güvenli Bir Şekilde Adrese Teslim Edilir Minimum 1 Saat Maximum 3 Saat Bizler Müşterilerimize Gönderinin Ne Olduğunu Sorarız Gönderinin Cinsine Veya Hassasiyetinene Bağlı Olarak Kurye Seçeriz Seçilen Kurye O Siparişi En İyi Ve En Güvenli Şekilde Teslim Edebilecek Kuryedir Bundan Dolayı Taşınan Emtia Gideceği Adrese Sağlam Ve Hızlı Bir Şekilde Ulaşmasını Sağlarız.   

 Turizm Taşımacılık , Turistik Turlar , Personel Servisi , Okul Sevisi , Gezi Turları gibi Hizmetlerimiz Aslan Turizm Servisi Tecrübeli Ekibiyle Her Zaman Hızlı, Dakik Ve Sorumluluk Sahibidir. Aslan Turizm Zamanınızın Değerini İyi Bilir; Bu Nedenle Her gün Binlerce Kişiyi Zamanında İşine Ve Evine Taşımaya Adayız. Türkiye’de Trafiğin Gün Geçtikçe Daha da Yoğun Hale Gelmesine Çözüm Olarak Alternatif Güzergâh Ve Rota Çalışmaları Yapan Aslan Turizm, Özellikle Personelinizin Trafikte Daha Az Zaman Geçirmesini Sağlamayı Hedeflemektedir. 

 Evden Eve Nakliyat Sorunsuz Kaliteli Evden Eve Taşımacılık Cazip Fiyatlı Evden Eve Nakliye Hizmeti Sunuyoruz.. Evden Eve Taşıma ve Kargo Nakliye Sektöründe Ülkemizin Dört Bir Yanında Tecrubeli Eleman Kadrosu Ve Geniş Araç Filosu İle Şehir İçi Nakliye Ve Şehirler Arası Kargo Taşımacılığı Ev ve İş Yeri NakliyatıDepolama Hizmetini En Güvenilir Şekilde Yerine Getirmeyi Taşıma İşlemini Müşterilerimiz İçin Zahmetsiz Bir Şekilde Gerçekleştirmeyi Amaçlamıştır. Firamamız Başarılarına Yeni Başarılar Eklemek İçin Yeni Nakliye Sistemlerini Kendi Bünyesine Eklemiştir Siz Değerli Müşterilerimizin Tüm Nakliyat İhtiyaçlarını Karşılayacak Durumdadır.  

☆ Araç Kiralama Hizmeti İle Aslan Rent A Car Olarak Bulunduğumuz Başta İstanbul Olmak Üzere Yurdumuzun Bir Çok Şehrinde Müşterilerimize En İyi Araba Kiralama Hizmeti Vermek Kuruluşumuzun Temel Amacıdır. Bu Amaç Doğrultusunda, Süregelen Kaliteli Servis İmajımızı Devam Ettirebilmenin Anahtarının Müşteri Memnuniyetinde Olduğuna İnanıyoruz. Seçkin Oto Kiralama Firmaları Arasında En Güvenilir, Rahat, Konforlu Ve Profesyonel Hizmet Sunmayı Amaçlayan Aslan Kiralık Araçlar, Havalimanı Kiralık Oto ve Konforlu Otomobil Kiralamada Ön Plandadır. Çalışanlarımızın Esnek, Düşünen, Rekabetçi, Yenilikçi, Kalite Yönetimi Felsefesini Yaşam Biçimi Haline Getirmiş, Sinerji Oluşturan, Değişime Hızla Ayak Uydurabilen Bireylerden Oluşması da Diğer Rent A Car Şirketlerinden Ayrıca Farklarımızdandır. 

Sizlere Bu Hizmetleri Sunmaktan Onur Duyarız Bizi 7/24 Arayabilir Ve Anasayfadaki Şehirlerde Hizmet Almak İçin Rezervasyon Yapabilirsiniz

Şoför ve vale kiralama hizmetleri