Vale Hizmetleri

7/24 Hizmet
Lütfen Alkollü Araç Kullanmayınız
Kazaların % 90 ı Alkol ve Yorgunluktan Kaynaklanıyor
En Güvenilir Vale Firması
Sevdikleriniz Sizi Bekliyor
Bunu En Azından Onlara Borçlusunuz
En Kaliteli Hizmet
Arayın Şoför Kiralama'yı
Tecrübeli Sürücülerimiz Bir Telefonla Emrinizde
V.I.P. Vale Hizmeti
Motorlu Vale
Sürücülerimiz Denenmiş ve İşinde Uzmandır
Taklitlerimizden Farklıyız
Her Zaman Söz Verdiğimiz Gibi
İstediğiniz Yerde ve İstediğiniz Saatte Hazırız
Kaliteli Vale Hizmeti
Siz Randevunuzu Bizimle Yapın!!!
Evinize güvenle ulaşmanın en iyi yolu Şoför Kiralama
Şoför Kiralamada Lider Firma
Özel gecelerinizde
Çağdaş Modern Küfe Hizmeti
Resmiyet Değil Hizmet
Şık görünümlü ve deneyimli şoförlerimizle
Trafik ya da yol, artık Şoför Kiralama ile sorun olmaktan çıkıyor!
Vale Hizmetleri ve Şoför Kiralama Servisimiz 7/24 Emrinizde Nerede Olursanız Olun Şoför Kiralama

vale-hizmeti

valehizmetleriVale Hizmetleri


Profesyonel Vale hizmetleri kuşkusuz günümüzün önemli ihtiyaçlarından biri olarak karşımıza çıkarken beraberindede bir sorunuda hayatımıza taşımaktadır. Bildiğiniz gibi çoğu vale şirketi maalesef bu modern hizmeti hala değnekçi diye tabir ettiğimiz mafya usulü ile gerçekleştirmekte olup illegal bir örgüt gibi bu hizmeti sunmaktadıri İşte tamda bu noktada biz firma olarak size nezih ortamlarınıza uygun misafirlerinizden zorla bahşiş isteyen ekipler değil orada bulunma amacı yanlızca gerekli vale hizmetlerini sunmak olan profesyonel bir ekip modern çizgisi ile çağın ihtiyaçlarına gör hazırladığımız A Plus Vale Hizmetleri ile Karşınızdayız. Tüm branşlarımızda olduğu gibi kaliteli hizmet , müşteri memnuniyeti ana hedefimizdir.

 valet-parkingİş görüşmelerinizde, iş seyahatlerinizde, özel randevularınızda, aile toplantılarınızda, kurumsal davetlerde ve bir çok organizasyonda Vale hizmeti ile, hem zamandan tasarruf edip hem de değerli an’ların keyfini çıkarabilirsiniz. Valenin görevi, sizlere özel araçlarınızda ve mekanlarınızda güvenilir bir ortam sağladığı gibi işlerinize de kolaylık katmaktır.

       Örneğin; Valelerimiz, misafirlerinizin bulunduğu bir iş seyahatinde, sizlere özel aracınızda konforlu bir ulaşım sağlamaktadır. Böylece, trafikte kaybedeceğiniz zamanı daha değerli hale getirebilecek ve misafirlerinizle ilgilenebileceksiniz. ‘Şoför Kiralama olarak sunduğumuz Vale Hizmetleri‘ sizlere güvenli ve kazançlı bir hizmet sunmak bizim en birinci görevimizdir.

valeservisi